Uzman çavuşun tecavüz ettiği İ.E.’nin mektubu ortaya çıktı

20 Tem 2020

Batman'da uzman Çavuş M.O.'nun tecavüz ettiği ve ardından intihar girişiminde bulunan İ.E. ailesine bıraktığı mektup ortaya çıktı: "Bana 'kimse sana inanmaz sahipsizsin' dedi. Ne suçum vardı "

Batman’ın Beşiri ilçesinde uzman çavuş M.O'nun tecavüz ettiği 18 yaşındaki İ.E. tecavüzün ardından intihar girişiminde bulunmuştu. İ.E.'nin sağlık durumunu ciddiyetini korurken, fail erkek ise serbest bırakılmıştı.

Jinnews'ten Medya Üren, İ.E.'nin ailesine bıraktığı mektuba ulaştı.

M.O.'nun kendisine tecavüz ettiğini, içki içmeye zorladığını ve tehdit ettiğini belirten İ.E. mektubunda, “Beni tehdit etti. Eğer söylersem beni öldüreceğini söylüyordu. Artık öleceğim için korkmama gerek yok. Evet, gerçekleri söylemeye gelelim. M... O... bana tecavüz etti. Ben ağladım, bana kendini diktirirsin dedi. Saçımı çekip yerden sürükledi, ‘kimse sana inanmaz’ dedi. ‘Sahipsizsin’ dedi." ifadelerine yer verdi.

M.O.'nun kendisini İzmir'e kuzeninin yanına gönderdiğini ve daha sonra geri döndüğünü anlatan İ.E., mektubunda devamla şu ifadelere yer verdi: "Ben ne ölüyüm ne sağım. Keşke ölseydim, bu mesajım benim gibi saf kızlarımızın başına gelmesin. Çakal mahvetti hayallerimi yıktı benim. Ne suçum vardı. Bana tecavüz etti. Ve inkar etmiş. Benim hayatımı umutlarımı tüketti. Parasını başına çalsın. Zalimin teki o merhametsiz. Beni bu duruma sokma intihar etmeye ya Musa beni öldürecekti ya da ben kendimi öldürecektim. Seni affetmiyorum. Benim hayatımı mahvettin herkesin diline düştüm. 17.07.2020 - 00.30.”

HABER MERKEZİ

 


Etiketler : İ.E., Uzman çavuş, çoçuk istismarı, Batman,